Anasayfa   Hakkımızda

Hakkımızda

Dürüstlük ve güler yüz  anlayısıyla; müsterilerimize her zaman  güven ve kaliteli hizmet verme prensibiyle kurulmus olan sirketimiz

 

Hüseyin MADEN , Genel Müdür , Elektronik Mühendisi

Murat BUDACI , Harita Mühendisi

Yönetimin oluşmuş olup,

 

1250 m2 kapalı alan, 600 m2 açık otoparkı ve idari binası ile hizmet vermektedir.
Araç tamir bakımlarında Yüksek teknolojiyle donatılmış, bilgi birikimi yüksek ve tecrübe sahibi kadromuzla, markası ne olursa olsun aracınıza KALİTEDEN ÖDÜN VERMEKSİZİN EKONOMİK bakım ve servis hizmeti sunmaktayız.
Şirketimiz 300 m2 mekanik atölyesi, 500 m2 fırın boya servisi ve  400 m2 kaporta servisi ile oto kuaför bölümü, oto yıkama servisi ve  otoparkıyla A sınıfı hizmet  vermeyi  ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Rekabet Kurulunun çıkarmış olduğu Blok Muafiyeti Kanunu çerçevesinde yapılanmamızı gerçekleştirmiş olup, otomotiv sektöründe, yeniliklere ve gelişim ilkelerine bağlı kalarak profesyonelleşmek, kalite ve müşteri odaklılığını ön planda tutarak sektöründe marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

2M Otomotiv  müşterilerinin can güvenliğini her zaman ön planda tutarak, kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmet sunmayı en temel görev olarak benimsemiş, kapasitesini sürekli teknolojik donanım, personel,teknisyen eğitimleri ve profesyonel iş gücü ile büyüterek, istihdam ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı görev saymıştır.